MOJOformusiclogo.png
VEILINGSTUK 3 - SOLD

VEILINGSTUK 3 - SOLD

THE TEMPTATIONS
GESIGNEERD PAKKET

Jaar: 2018
Afmetingen: 31 x 31 cm
Inhoud: gesigneerde vinylplaat en setlist
Donatie: The Temptations & Universal Music
Adviesprijs: €100

HET VERHAAL

Gesigneerde vinylplaat All The Time (2018) van de legendarische Motown-band The Temptations inclusief een gesigneerde setlist van hun uitverkochte concert op 14 november 2018 in AFAS Live, Amsterdam. De items zijn o.a. gesigneerd door Otis Williams.

Papa Was A Rollin Stone, Treat her Like A Lady, Since I Lost My Baby en Just My Imagination (Running Away With Me) zijn slechts enkele voorbeelden uit het uitgebreide repertoire van The Temptations, de groep die wordt gezien als een van de succesvolste soulbands allertijden. Het album All The Time is geperst op 180 grams zwart vinyl en bevat prachtige soulcovers van nummers van Sam Smith, Bruno Mars, John Mayer, Maxwell, Ed Sheeran, Michael Jackson & The Weeknd en drie nieuwe, originele The Temptations tracks.

VEILINGSTUK 2 - SOLD

VEILINGSTUK 2 - SOLD

VEILINGSTUK 4 - SOLD

VEILINGSTUK 4 - SOLD