MOJOformusiclogo.png
VEILINGSTUK 47 - SOLD

VEILINGSTUK 47 - SOLD

UIT ARCHIEF VAN JAN SMEETS
PINKPOP PAKKET
8 ORIGINELE PINKPOP POSTERS + PERSBERICHT EERSTE EDITIE PINKPOP

Jaar: 1973 - 1993
Afmetingen: 49,5 x 72 cm
Uit archief Jan Smeets / Buro Pinkpop
Adviesprijs: €1200

HET VERHAAL

Pakket van acht originele Pinkpop posters uit de jaren 1973, 1979, 1981, 1982, 1983, 1984, 1985 en 1993 én het originele, allereerste Pinkpop persbericht waarin de eerste editie van Pinkpop wordt aangekondigd, gesigneerd door Jan Smeets.

Bij het pakket zit tevens een roze Pinkpop hoedje gesigneerd door Jan Smeets inbegrepen.

Alle acht posters en het persbericht komen uit de privé collectie van Jan Smeets

Het persbericht:

47 - Pinkpop Persbericht.JPG
VEILINGSTUK 46

VEILINGSTUK 46

VEILINGSTUK 48

VEILINGSTUK 48