MOJOformusiclogo.png
VEILINGSTUK 38 - SOLD

VEILINGSTUK 38 - SOLD

LOWLANDS 2018
GESIGNEERDE POSTER

Jaar: 2018
Afmetingen: 90 x 64 cm
Materiaal: poster in lijst
Donatie: Lowlands
Adviesprijs: €700

HET VERHAAL

Reprint van één van de laatst overgebleven Lowlands 1993 posters, de allereerste editie van het festival in Biddinghuizen.

De eerste editie van Lowlands leek op zakelijk oogpunt een mislukt experiment: er werd verlies gemaakt omdat er slechts 7500 van de begrote 15.000 tickets werden verkocht en op zondagavond na het laatste optreden staken een aantal baldadige bezoekers een groot deel van het decor in brand.

Toch werd het festival in 1994 opnieuw georganiseerd en wist het snel uit te groeien tot een van de meest invloedrijke en toonaangevende festivals in Europa. In 2019 bestaat Lowlands 27 jaar.

De poster is ingelijst door de huidige directeur van Lowlands, Eric van Eerdenburg.

VEILINGSTUK 37 - SOLD

VEILINGSTUK 37 - SOLD

VEILINGSTUK 39 - SOLD

VEILINGSTUK 39 - SOLD